Українська Православна Церква високо оцінила діяльність керівника «АБ Адвокат» Ігоря Сєркова

У липні 2010 року юристам «АБ Адвокат», та його керiвнику Сєркову Iгорю Євгеновичу Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Православної Церкви Володимиром було надано благословення на здійснення безкоштовної юридичної допомоги усім церковнослужителям Української Православної Церкви.

З серпня 2010 року по теперішній час адвокати та юристи адвокатського бюро «АБ «Адвокат» під керівництвом Сєркова Ігоря Євгеновича, щоденно надають юридичну допомогу усім священнослужителям та парафіянам, які за нею звертаються.

Зокрема за вказаний період часу фахівцями цього юридичного закладу надано більше 500 усних та письмових консультацій з питань: процедури безоплатної передачі у користування або власність релігійним організаціям культових будівель та майна, які становлять державну та комунальну власність; процедури відмови віруючих від інтендифікаційного номеру та проставлення відповідної відмітки в їх паспорті; відновлення втрачених установчіх документів окремих парафій; відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої винуватцями дорожньо-транспортної пригоди та протиправними діями посадових осіб державних установ; вимог чинного законодавства до ведення бухгалтерського обліку релігійними організаціями; вимог чиного законодавства щодо порядку та строку оскаржень рішень суду першої інстанції та інших питань.

За цей період часу юристи бюро «АБ «Адвокат» неодноразово представляли права та інтереси священнослужителів в різних державних установах.

Адвокати цього адвокатського бюро неодноразово виїжджали в міста розташування єпархій Української Православної Церкви де особисто надавали правову допомогу на місцях, представляючи інтереси єпархій і парафій у судах різних інстанцій та державних муніципальних та комерційних установах.

З жовтня 2010 року особисто керівник адвокатського бюро «АБ «Адвокат» Сєрков Ігор Євгенович та його співробітники надавали повне юридичне супроводження підготовки та проведення першого Благодійного різдвяного ярмарку «Три мішечки. Від Миколая до Різдва». Зокрема, ними розроблено та укладено більше 20 договорів різної направленості пов’язаної з відкриттям та проведенням вище вказаного заходу. Працівники юридичного закладу представляють Місіонерське товариство (місія) «Духовне просвітництво» Української Православної Церкви в Київській міській державній адміністрації, дозвільних установах та інших організаціях. Надавали рекомендації та консультації організаційному комітету Благодійного різдвяного ярмарку «Три мішечки. Від Миколая до Різдва» з правових та інших питань.

Фахівці адвокатського бюро «АБ «Адвокат» в своїй роботі тісно співпрацюють з головою Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви Протоієреєм Георгієм Коваленко.

Адвокатське бюро «АБ «Адвокат» і надалі готове надавати юридичну допомогу Синодальним установам, управлінням єпархій, парафіям, монастирям, священнослужителям і церковнослужителям, а також фахівцям структурних підрозділів Української Православної Церкви, представляти їх законні права та інтереси відповідно до Конституції України, Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та інших нормативно-правових актів України направленими на розвиток православної віри на території України під Вашим благословінням.

Також провідні фахівці з питань права вищевказаного юридичного закладу готові організовувати та проводити юридичні семінари із застосування норм чинного законодавства у діяльності релігійних організацій, взаємодії з органами державної влади і управління та інших питань з головами та представниками Синодальних установ, управлінь єпархій, парафій, монастирів, структурних підрозділів УПЦ, священнослужителями і церковнослужителями.

Українська Православна Церква високо оцінила діяльність керівника «АБ Адвокат» Ігоря Сєркова